Український “Бенджамин”: прогноз погоди до наступного тижня

Україна опинилася в центрі циклону “Бенджамін”, який визначить погоду в найближчі п’ять днів. Морозна і сніжна погода збережеться лише в деяких регіонах країни, на решті території місцями буде сонячно, а сніг перетвориться в дощ.

Про це повідомляє “Сегодня” з посиланням на український Гідрометцентр.

У п’ятницю, 11 січня, морозна погода збережеться на заході України, але разом з тим там буде сонячно. А в центрі, на півночі, півдні і сході – значно потеплішає і сніг перетвориться в дощ. І якщо в частині північних областей до мінус шести морозу, в центрі та на південному сході потеплішає до +1 а місцями до +4.

У суботу, 12 січня, потепління добереться і до західних областей України, а там, де напередодні був дощ з мокрим снігом, прогнозують суху і сонячну погоду. Температура повітря по всій території країни буде приблизно однаковим – близько -1-3 морозу.

У неділю, 13 січня, прогнозують опади практично по всій території країни, за винятком південних областей. На заході країни буде тепліше, пройде мокрий сніг з дощем. У центрі, на півночі та сході до -3 морозу і сніг.

У понеділок, 14 січня, погода буде схожою з попереднім днем. За винятком того, що потепління і мокрий сніг з дощем з заходу просунуться вглиб країни в центральні регіони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *