Українських пенсіонерів звільнят від оплати житлово-комунальних послуг – законопроект.

Українських пенсіонерів звільнят від оплати житлово-комунальних послуг – законопроект.

Червень 27, 2018 1 By admin

У Верховній Раді України зареєстрований законопроект №8485 про внесення змін до закону «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» щодо звільнення громадян похилого віку від оплати житлово-комунальних послуг. Автором законопроекту є народний депутат, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

На думку політика, сьогоднішня влада, повністю «ігноруючи норми Конституції України, намагається через підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги позбавити пенсіонерів та інших осіб похилого віку останнього, що у них ще залишилося, – житла», відібравши його через несплату боргів за житлово-комунальні послуги.

«Не шанований у нас президент Білорусі Олександр Лукашенко вже скасував оплату комунальних послуг для літніх людей, в РФ теж після досягнення людиною 70-річного віку оплата комунальних послуг проводитися не буде. А чим ми гірші? Я подав аналогічний законопроект до парламенту, тому що вважаю, що ми маємо всі можливості скасувати оплату комунальних платежів для пенсіонерів і пропоную депутатському корпусу підтримати мою ініціативу, а не йти на повідку в уряду, який бореться з бідністю не шляхом підвищення соціальних стандартів, а знищує народ своїми «реформами», – заявив парламентарій.

Відзначимо, законопроект №8485 передбачає: гарантування державою кожному ветерану праці та громадянину похилого віку належного рівня життя, задоволення різноманітних життєвих потреб, надання різних видів допомоги шляхом, в тому числі, звільнення від оплати житлово-комунальних послуг; звільнення громадян похилого віку від оплати послуг ЖКГ і безкоштовне надання громадянам похилого віку, які проживають в житлових будинках, що не мають центрального опалення, палива в межах норм, встановлених урядом України.