СБУ відзвітувала про масштабну спецоперацію в соцмережах

СБУ відзвітувала про масштабну спецоперацію в соцмережах

Серпень 4, 2018 0 By admin

СБУ вирахувала 11 адміністраторів груп в соцмережах, які за завданням кремлівських спецслужб розпалювали сепаратизм в Україні.

Про масштабну спецоперацію в кіберпросторі СБУ відзвітувала в Facebook.

Відзначається, що в липні співробітники Департаменту Інформзахисту СБУ активно працювали, обчислюючи в Мережі пропагандистів сепаратизму. У 5 областях України були заарештовані аж 11 адміністраторів соцмереж, які насаджували в Україні ідеї «рускаго міра», вихваляли Росію і терористичні протекторати Кремля – ​​«Л/ДНР», а також закликали до зміни меж своєї країни. Робили вони це не безкоштовно і за вказівкою кураторів російських спецслужб.

Мова про шістьох одеситів, а також жителів Київської, Чернівецької, Івано-Франківської, Донецької областей. Орудували вони в заборонених в Україні соціальних мережах «ВКонтакте» і «Однокласники».

В ході допитів і обшуків докази провини колаборантів і їх співпраці зі спецслужбами агресора були отримані. Відносно них порушено кримінальну справу за статтями 109, 110 і 258-3 КК України. Мова про посягання на територіальну цілісність України, спробах повалення влади, а також терористичної діяльності. Їм загрожує тривале тюремне ув’язнення.