Провайдери в Україні почали блокувати доступ до російських ЗМІ

Українські провайдери почали масово блокувати російські пропагандистські ЗМІ.
Провайдери почали обмежувати доступ до пропагандистських російських сайтів НТВ, РЕН ТВ і ВГТРК. При спробі зайти на зазначені ресурси, на екрані з’являється повідомлення: ‘На виконання указу президента України від 15 травня 2017 року доступ до ресурсів обмежено’.
Також обмеження поширилося на такі пропагандистські телеканали як: ‘Росія 1’, ‘Росія-Культура’, ‘Росія 24’, ‘РТР-Планета’, ‘Цифрове ТБ’.
За повідомленням ради національної безпеки і оборони України було застосовано санкції терміном на 3 роки стосовно представництва федерального державного унітарного підприємства ‘Російське агентство міжнародної інформації ‘Російське інформаційне агентство ‘Новости’, яке діє у Києві.
Обмеження також поширюється на блокування активів, обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування, заборона на збільшення розміру статутного капіталу і блокування інтернет-провайдерами доступу до інтернет-ресурсу rian.com.ua.
Зокрема, в санкційний список внесена і компанія ТОВ ‘Интерселект’, через яку, за даними СБУ, здійснювалася господарська діяльність ‘РИА Новости Украина’.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *