Окупанти побудували на адмінкордоні з Кримом інженерне загородження

Окупанти завершили будівництво масштабного інженерного загородження на кордоні з Україною, на півночі анексованого Росією Криму.

Про це повідомило агентство РИА Новости з посиланням на “кримське прикордонне управління Федеральної служби безпеки Росії”.

В матеріалі стверджується, що розробка загородження почалася ще в 2015 році, а тепер воно добудоване і введене в експлуатацію. Інженерні загородження розташовуються в районі Перекопського перешийка і складаються з декількох типів споруд довжиною понад 60 кілометрів, на яких встановлені кілька сотень датчиків різного типу дії. Сигналізаційні комплекси, зокрема, включають вібраційні датчики і радіопроменеві датчики. Перші передають інформацію у вигляді сигналу тривоги, другі включають відеокамери з можливістю нічного бачення. Вперше про плани ФСБ відгородити окупований Росією Крим від материкової України стало відомо в 2017 році; тоді мова йшла про 50-кілометровий паркан, контракт на будівництво якого уклала російська федеральна безпека. Раніше окупаційна “влада” Криму говорила про плани будівництва загородження на адмінкордоні між півостровом і материковою україною (Крим межує з Херсонщиною).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *