Міністерство оборони України вирішило підвищити зарплати військовослужбовцям

Міністерство оборони України вирішило підвищити зарплати військовослужбовцям

Липень 30, 2018 0 By admin

Міністерство оборони України вирішило підвищити зарплати військовослужбовцям з 1 жовтня 2018 року, але для цього потрібно виділення додаткових 4,5 мільярда гривень з бюджету.

“З метою збереження кадрового потенціалу та залучення на військову службу в Міністерстві оборони опрацьовується питання щодо збільшення з 1 жовтня 2018 року мінімального грошового забезпечення: рядовому складу – до 9 тис. грн, офіцерському складу – до 15,3 тис. грн”, – повідомили Ukrainian Miitary Pages.

“При таких умовах, для виплати грошового забезпечення в другому півріччі 2018 роки потрібен додатковий фінансовий ресурс в сумі 4,5 млрд.грн., Що необхідно врахувати під час доопрацювання показників витрат держбюджету на 2018 рік”, – пояснили в Міноборони.

Як повідомлялося раніше, найближчим часом мінімальна зарплата в Україні може бути збільшена до 5 тис. грн.

Як заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, збільшення мінімалки буде сприяти нормалізації ситуації на ринку праці.

За словами міністра, мінімальна зарплата має бути стимулом для людини йти працювати. “Сьогодні менше, ніж за 8-9 тис. людина не погодиться працювати ніде, а мінімалка – 3,7 тис. грн”, – додав він.